Čo znamenajú jednotlivé parametre elektrických autíčok pre deti?

Motor, výkon a watty

Výkon je jedným z hlavných parametrov každého motora. Závisí od neho nielen maximálna rýchlosť elektrického autíčka ale aj schopnosť zdolávať stúpania a nerovnosti terénu.

Väčšina našich elektrických autíčok je vybavená štyrmi rýchlosťami – pomalá dopredu/dozadu a rýchla dopredu/dozadu. Zabalíme vám k tomu ešte aj diaľkové ovládanie a vy tak budete mať plne pod kontrolou, ako rýchlo vaše dieťa jazdí a v prípade potreby použijete ručný spínač, ktorým auto zastavíte.

Kapacita a napätie batérií

Kapacita nabíjacej batérie popisuje množstvo elektrického náboja, ktoré je batéria schopná prijať.Od neho sa odvíja aj doba nabíjania batérie a dĺžka času jazdy. Určuje sa v ampérhodinách (Ah) prípadne miliampérhodinách (mAh).

Napätie batérie popisujú volty (V). Údaj o napätí je dôležitý najmä vtedy, ak sa vám batéria pokazí alebo po čase stratí svoju funkčnosť. Do našich elektrických autíčok alebo motoriek musíte potom zakúpiť batériu, ktorá presne zodpovedá potrebným parametrom.

EVA kolesá

EVA (etylvinyl acetát) je materiál so sieťovanou štruktúrou. Je nepremokavý, odolný voči trhlinám a škrabancom, chemicky nezapácha ako iné plasty a má veľmi dobrú čistotu a lesk.

Materiál EVA je veľmi efektívny práve vďaka svojim vlastnostiam, je ďalej veľmi flexibilný a mäkký. Deti s ním môžu bez problémov, hluku a škrabancov na podlahe jazdiť v interiéri, no zvládne aj vrtochy povrchu v exteriéri. Je odolný a svoje vlastnosti dlhodobo udrží.

Certifikáty elektrických autíčok

Naše autíčka sú certifikovanými výrobkami, ktoré spĺňajú nariadenia EÚ a jej členských štátov. Aké certifikáty však musia mať produkty?

Označenie CE získajú všetky produkty, ktoré prešli kontrolou a posudzovaním bezpečnosti a spĺňajú environmentálne a zdravotné požiadavky Európskej únie. Každé autíčko, s ktorým sa obchoduje na územní krajín EÚ, Islandu, Nórska a Lichtenštajnska musí mať toto označenie.

Certifikát TUV označuje kvalitu. Výrobky ho získavajú od nezávislého certifikačného orgánu TÜV SÜD a kontroluje sa nielen vysoká kvalita ale aj bezpečnosť výrobku. Ide o rešpektovanú medzinárodnú známku, ktorá posilňuje dôveru v takto označené produkty.

Certifikácia GS je známym označením v krajinách EÚ a vyžadovaná na nemeckom trhu. Potvrdzuje súlad so štandardmi GS (geprüfte Sicherheit – prekl. testovaná bezpečnosť). Predstavuje základnú požiadavku, ktorú musí produkt splniť, aby získal známku CE.

Preto sa nemusíte báť nakúpiť v našom e-shope. Naše výrobky sú prvotriedne, kvalitné a overené. Ak však chcete vedieť viac, neváhajte sa na nás obrátiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 
 
 

Na zlepšenie vašich skúseností na našich webových stránkach používame súbory cookie. Prehliadaním týchto webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie.